Registracija
Pamiršote slaptažodį?
Nuorodų katalogas
Dienos svetainė
Reklama

Statistika & Page Rank

  • Viso nuorodų: 1502
  • Šiandien nuorodų: 0
  • Viso kategorijų: 14
  • Viso subkategorijų: 275
Raktažodžiai

Drabužiai vyrams

Paskelbta: 2015.04.12 14:53
Autorius:
Kategorija: Pirkiniai, paslaugos: Prekyba: Drabužiai, audiniai

Rubai vyrams

Drabužiai vyrams nėra tiek svarbu kaip moterims, tačiau ir stipriosios lyties atstovai mėgsta gražiai ir stilingai aspirengti, pasipuošti, vargu ar išsiverstų Lietuvoje be rūbų, nes klimato juosta verčia ką nors apsirengti, o ir nepadoru būtu vaikščioti nuščiurusiu kostiumu visuomenėje.


Vyrų aprangai reikia mažiau pagražinimų, blizgučiu nei moterų. Vyru aprangai reikia daugiau solidarumo, rimtumo. Gražus audinys, atitinkantys kūno sudėjimą – svarbiausia jų patrauklumo dalis . Vyro rūbų puošnumas, solidarumas ir elegancija labai priklauso ir nuo audinio pasirinkimo, nes kasdienės aprangos stilius iš esmės labai mažai skiriasi nuo proginio.

 

Vyrams butinai reikia atsižvelgti į kai kuriuos ypatumus. Kūdiems vyrams nereiktu nešioti siaurėjančių, klubus ir šlaunis aptempiančių džinsų. Kūdiems vyrams patariama mūvieti truputį platėjančius arba visai platėjančius džinsus, net vasarą patariama ant marškinių bei sportinių marškinėlių vilkėti bent bliuzoną.

 

Įprasta manyti, kad vyriški rūbai buvo puošnūs tik pas kilminguosius. Tačiau puošniai rengėsi ir eiliniai bajorai bei praturtėję valstiečiai. Šio metu jaunimas labiau linkes laikytis madų, atėjo mada nešioti NIKE air max kedus, bet kitus rubus. 


Siaurų pečių vyrams tinka laisvutės striukės ir sportinio tipo bliuzoniukai. Siaurų pečių vyramas patartina nenešioti aptemptų kelnių bei viršutinių drabužių, nes tada dar labiau susitraukia kūnas ir atrodo žmogus kaip lenta.

 

Vyriškų drabužių elegantiškumas labai priklauso nuo aksesuarų, pavyzdžiui laikrodis ar apyrankė. Visi aksesuarai turi derėti prie pagrindinių drabužių.


Drabužiai vyrams tinka įvairiausi, kiekvieno vis kitoks rengimosi skonis, bet kaikuriems vyrams reiktu pasidomėti madomis, bet patarimais ka prie ko derinti. Pavyzdžiui: Prie mėlyno kostiumo galima rekomenduoti pilkus arba žydrus marškinius, prie rudo – smėlio spalvų, kreminės,  prie pilkų – šviesiai pilkus, alyvinius marškinėlius, juodus marškinius


Dar vienas aksesuaras, prie kostiumo ir marškinių dera kaklaraištis. Prie paprastų marškinių tinka bet kokio tipo kaklaraištis ar varlytė. Kai marškiniai nėra vienos spalvos, paprasti derėtu išraiškingumą neutralizuoti vieno spalvos kaklaraiščiu ar varlyte.

 

Rubai vyrams, stambiems ir aukštiems vyrams labiausiai tiktu griežto kirpimo drabužiai. Jie turėtų vengti vienodos spalvos rubų su skrybele nes tai dar labiau juos paaukštintų o kas per daug tas nesveika, bet nepatartina nešioti pernelyg trumpų drabužių


 
Reitingas
Vidutinis įvertinimas: 10 (1 balsų)

Komentarai

Komentarų nėra.


VSaugos kodas

*Įveskite saugos kodą:  


Naujausi straipsniai

Restoranas Klaipėdoje

Restoranas „XIX amžius“ – vieta, kur susitinka istorija ir šiandiena. Pietų metu restorane apsilankiusieji svečiai mėgaujasi gausiais ir gardžiais pietumis.

Skaityti toliau...

Drabužiai vyrams

Vyrų aprangai reikia mažiau pagražinimų, blizgučiu nei moterų. Vyru aprangai reikia daugiau solidarumo, rimtumo. Gražus audinys, atitinkantys kūno sudėjimą – svarbiausia jų patrauklumo dalis.

Skaityti toliau...

Rubai internetu

Rūbai internetu pasieks jūsų namus jei tik turite pinigų jiems įsigyti. Šiuolaikinio pasaulio technologijos tokios, kad neišėjus iš savo buto galima nusipirkti rūbų Kinijoje, Vietname ar Pakistane.

Skaityti toliau...